این نوشتار اولین بار در سایت زومیت منتشر شده و در تاریخ 2017-09-12 با ذکر نام منبع و مطابق با قوانین موتورهای جستجو در سایت www.samsung-news.com درج شده است. هدف از ایجاد این سایت گردآوری مطالب مرتبط در این حوزه برای شما مخاطب گرامی می‌باشد.

آخرین مطالب مربوط به محصولات سامسونگ را در سایت www.samsung-news.com مطالعه کنید.

سامسونگ اعلام کرد که تعداد سفارش‌ها برای پیش‌خرید گلکسی نوت ۸ بیشتر از تعداد سفارش‌های ثبت‌شده برای پیش‌خرید سایر محصولات سری نوت این کمپانی بوده است.

۶۰ ثانیه بخشی ویدیویی در زومیت است که به‌صورت روزانه در آن مروری بر مهم‌ترین اخبار روز خواهیم داشت. اگر امروز برای خواندن مهم‌ترین اخبار فرصت نداشتید، بخش ۶۰ ثانیه را از دست ندهید.در ۶۰ ثانیه‌ی سه‌شنبه ۲۱ شهریور به رونمایی اسنپ از وب‌اپلیکیشن برای دسترسی ساده‌تر به سرویس‌ها، رکوردشکنی مصرف بنزین در تاریخ ۱۶ شهریور و پیش‌فروش بالای گلکسی نوت ۸ می‌پردازیم.تماشا در یوتیوب

همانطور که این مطلب با ذکر منبع اصلی منتشر شده است، انتظار می‌رود سایر سایت‌های خبری نیز حقوق پدیدآورنده اصلی را رعایت نموده و در صورت ذکر مطلب، نام منبع اصلی آن را ذکر کنند. امید است جمع آوری این مطالب توسط سایت www.samsung-news.com برای تمامی خوانندگان محترم مفید واقع گردد.