این نوشتار اولین بار در سایت زومیت منتشر شده و در تاریخ 2017-09-12 با ذکر نام منبع و مطابق با قوانین موتورهای جستجو در سایت www.samsung-news.com درج شده است. هدف از ایجاد این سایت گردآوری مطالب مرتبط در این حوزه برای شما مخاطب گرامی می‌باشد.

آخرین مطالب مربوط به محصولات سامسونگ را در سایت www.samsung-news.com مطالعه کنید.

کمپانی سامسونگ در حال ساخت نوع جدیدی از تراشه‌ها برای دستگاه‌های آینده است. این شرکت از فناوری ۱۱ نانومتری در ساخت پردازنده‌های موبایل استفاده خواهد کرد.

به گزارش رویترز از سئول، کمپانی سامسونگ الکترونیکس اعلام کرده که میزان سفارش برای پیش‌خرید فبلت پرچم‌دار جدید این شرکت یعنی گلکسی نوت ۸، نسبت به میزان سفارش پیش‌خرید سایر دستگاه‌های سری نوت بیشتر بوده است. تعداد سفارشات پیش‌خرید گلکسی نوت ۸ در پنج روز اول، ۲.۵ برابر گلکسی نوت ۷ در بازه‌ی زمانی مشابه بوده است. بد نیست اشاره کنیم که تعداد سفارشات ثبت‌شده در ۲۴ ساعت اولیه‌‌ی شروع پیش‌فروش گلکسی نوت ۸، معادل ۳۹۵ هزار واحد بود.مقاله‌های مرتبط:ال جی با کاهش قیمت فبلت وی 30 به طور جدی‌تری با گلکسی نوت 8 رقابت خواهد کردکالبدشکافی گلکسی نوت 8 نشان از طراحی ماژولار و تعمیرپذیری سخت آن داردسامسونگ می‌داند که اپل به‌زودی از نسل جدید آيفون‌های خود رونمایی خواهد کرد و به همین دلیل برای حفظ تسلط خود بر بازار، روی فبلت جدیدش حساب ویژه‌ای باز کرده است. فروش گلکسی نوت ۸ در آمریکا، کره‌ی جنوبی و چند بازار دیگر از روز جمعه‌ آغاز شد. تعداد سفارش‌ها برای پیش‌خرید گوشی گلکسی نوت ۸ طی پنج روز اول به ۶۵۰ هزار واحد رسیده است. این سفارش‌ها از حدود ۴۰ کشور در سراسر دنیا ثبت‌ شده‌اند. دی‌جی کو، رئیس واحد ارتباطات موبایل سامسونگ الکترونیکس، در یک رویداد مطبوعاتی در مورد میزان پیش‌فروش فبلت مورد بحث، آمار به‌دست‌آمده را بسیار دلگرم‌کننده توصیف کرد.بدین ترتیب نوت ۸ موفق شده است از نظر میزان پیش‌فروش، از نوت ۷ گذر کند. همانطور که می‌دانید، گلکسی نوت ۷ متأسفانه عمر کوتاهی داشت و سامسونگ مجبور شد به دلیل مشکل انفجار باتری این دستگاه، طی دو مرحله فراخوانی عمومی، عرضه‌ی این محصول را متوقف کند؛ فرآیندی که برای سامسونگ میلیاردها دلار هزینه در بر داشت.کو در ادامه اعلام کرد که مشکلات نوت ۷ باعث شد ضربه‌ی محکمی بر شهرت سامسونگ به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی گوشی‌ هوشمند جهان وارد شود؛ اما این کمپانی پس از انجام یک نظرسنجی به این نتیجه رسید که ۸۵ درصد از کاربران فعلی گوشی‌های سری نوت همچنان به این برند وفادار خواهند بود و به همین دلیل حالا شاهد معرفی نسل جدید فبلت نامبرده هستیم. نظرسنجی مذکور بین ۵۰۰۰ نفر از دارندگان گوشی‌های سری نوت انجام شده است.نظر شما در این مورد چیست؟

همانطور که این مطلب با ذکر منبع اصلی منتشر شده است، انتظار می‌رود سایر سایت‌های خبری نیز حقوق پدیدآورنده اصلی را رعایت نموده و در صورت ذکر مطلب، نام منبع اصلی آن را ذکر کنند. امید است جمع آوری این مطالب توسط سایت www.samsung-news.com برای تمامی خوانندگان محترم مفید واقع گردد.