این نوشتار اولین بار در سایت زومیت منتشر شده و در تاریخ 2017-09-09 با ذکر نام منبع و مطابق با قوانین موتورهای جستجو در سایت www.samsung-news.com درج شده است. هدف از ایجاد این سایت گردآوری مطالب مرتبط در این حوزه برای شما مخاطب گرامی می‌باشد.

آخرین مطالب مربوط به محصولات سامسونگ را در سایت www.samsung-news.com مطالعه کنید.

ظاهرا شرکت سامسونگ در حال توسعه به‌روزرسانی اندروید ۸.۰ اوریو برای گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس است.

مثل همیشه، iFixit با ورود یک محصول جدید به‌ویژه پرچم‌دار اخیر سامسونگ یعنی گلکسی نوت 8، دست به کالبدشکافی این دستگاه زده است. iFixit اعلام کرده که فبلت جدید غول کره‌ای، طراحی داخلی ماژولار دارد و امتیاز تعمیرپذیری آن ۴ از ۱۰ است. به نظر می‌رسد وضعیت پرچم‌دار جدید سامسونگ به‌مراتب بهتر از اسنشال‌فون با امتیاز ۱ است!اگر نیاز به هرگونه تعمیری روی گلکسی نوت 8 باشد، ناگزیر باید حتما پنل شیشه‌ای پشت دستگاه جدا شود که می‌تواند فرایند بسیاری سختی باشد؛ چرا که نه‌تنها برای جدا کردن آن نیاز به دقت زیادی دارید، بلکه قرار دادن مجدد آن در جای خود کار بسیار دشواری است. اگر بخواهید نمایشگر را تعویض کنید، باید صفحه نمایش و پنل پشتی را از جای خود خارج کنید که نه‌تنها هر دو شکننده هستند، بلکه با چسب‌های بسیار مستحکمی محافظت می‌شوند.از طرف دیگر، داخل گلکسی نوت 8 از قطعات ماژولار زیادی استفاده شده و به‌طور طبیعی هر چیزی دارای پوشش مخصوص به خود است. این بدین معنی است که شما می‌توانید هر قطعه را به‌صورت مجزا تعویض کنید. نکته‌ی مثبت دیگر این است که برای تعمیر گلکسی نوت 8 فقط به پیچ‌گوشتی و ابزارهای استاندارد نیاز دارید.امکان تعویض باتری وجود دارد؛ ولی با توجه به محافظ‌ها و چسب‌های به‌کاررفته، تقریبا امکان این موضوع نزدیک به صفر است. با این اوصاف بهتر است هیچ‌گاه خودتان برای تعمیر گلکسی نوت 8 دست‌به‌کار نشوید.

همانطور که این مطلب با ذکر منبع اصلی منتشر شده است، انتظار می‌رود سایر سایت‌های خبری نیز حقوق پدیدآورنده اصلی را رعایت نموده و در صورت ذکر مطلب، نام منبع اصلی آن را ذکر کنند. امید است جمع آوری این مطالب توسط سایت www.samsung-news.com برای تمامی خوانندگان محترم مفید واقع گردد.