این نوشتار اولین بار در سایت زومیت منتشر شده و در تاریخ 2017-09-09 با ذکر نام منبع و مطابق با قوانین موتورهای جستجو در سایت www.samsung-news.com درج شده است. هدف از ایجاد این سایت گردآوری مطالب مرتبط در این حوزه برای شما مخاطب گرامی می‌باشد.

آخرین مطالب مربوط به محصولات سامسونگ را در سایت www.samsung-news.com مطالعه کنید.

برای آشنایی با جذاب‌ترین گجت‌های پوشیدنی اعم از ساعت، دستبند هوشمند و هدست واقعیت مجازی معرفی‌شده در ایفا ۲۰۱۷، همراه زومیت باشید.

نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ پس از هفت روز میزبانی از شرکت‌ها و علاقه‌مندان دنیای تکنولوژی، روز گذشته به کار خود پایان داد. سامسونگ به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در عرصه‌ی فناوری، با دست پر به ایفا ۲۰۱۷ آمده و طیف گسترده‌ای از محصولات خود را در معرض نمایش عموم قرار داده بود؛ از سری جدید تلویزیون‌های QLED گرفته تا رونمایی از ساعت‌ هوشمند گیر اسپرت و نمایش گلکسی نوت ۸.در صورتی که طی روز‌های گذشته فرصت دنبال کردن زومیت و پوشش آن از رویداد IFA 2017 را نداشتید، در ادامه می‌توانید مروری بر عملکرد سامسونگ در این نمایشگاه داشته باشید.

همانطور که این مطلب با ذکر منبع اصلی منتشر شده است، انتظار می‌رود سایر سایت‌های خبری نیز حقوق پدیدآورنده اصلی را رعایت نموده و در صورت ذکر مطلب، نام منبع اصلی آن را ذکر کنند. امید است جمع آوری این مطالب توسط سایت www.samsung-news.com برای تمامی خوانندگان محترم مفید واقع گردد.